מייל: lilachrahitim@gmail.com
1-700-700-247 - טלפון בחנות בשעות 08:30-20:00 הובלה והרכבה בכל הארץ

ספה נפתחת למיטה זוגית במחיר מנצח | המותגים המובילים | משלוחים לכל הארץ

 

קטלוג מוצרי ספה נפתחת למיטה זוגית שלנו

מה אומרים עלינו :

כשמגיע הזמן להחליף את הספה/או הספה הנפתחת למיטה זוגית

העובדה שאנשים מזדקנים ידועה לכולנו, לרבים קשה לקבל אותה אך באופן כללי אנו מוספה נפתחת למיטה זוגיתדעים לכך שמתישהו זה יקרה.
אז אם אנו מבינים שאפילו בני האדם מתבגרים – מדוע איננו מבינים שגם המזרון והמיטה שלנו מזדקנים וכבר לא חזקים ויציבים כפי שהיה בעבר?
כדי לשמור על הבריאות שלנו ועל איכות השינה עלינו להפנים את העובדה המצטערת שגם את המיטה שלנו צריך להחליף, כן, גם אם היא עדיין נראית בסדר וגם אם הסדינים הוחלפו רק אתמול. חשוב להבין שמתחת לפני השטח – המיטה כבר לא מה שהייתה בצעירותה.

איך אפשר לדעת שהמיטה “הזדקנה”? זהירות! מיטה שהזדקנה עלולה לגרום גם לכם להזדקן!

אם בעבר לא כאב לכם הגב ואתם מתחילים לשים לב שלאחרונה הגב שלכם החל לכאוב חשוב שלא תתעלמו מכך, יתכן שמדובר על סימפטום שמופיע בעקבות שינה על מיטה ישנה. שימו לב לאיכות השינה שלכם – את אתם מתהפכים מצד לצד וקמים עייפים וחסרי סבלנות (דבר שמשפיע גם על חיי הזוגיות, המשפחה והיחסים עם הסובבים) כנראה שהחלפת מזרון תפתור את הבעיה. תוכלו לבדוק את המזרון על ידי העמדתו על הדופן הקצרה והצרה – במידה שיש למזרון צורה קמורה הוא כבר לא תקין. ככלל חשוב לזכור שמזרון טוב יש להחליף בערך כל 10-8 שנים.

מעניין לדעת שלפעמים אנשים סובלים מבעיות נשימה ואלרגיות בלי להבין מדוע, כאשר הסיבה לסימפטומים היא שינה על מזרון ישן. במהלך השנים מצטברים על המזרון נבגים, חיידקים, אבק, קשקשים, הפרשות ותאים אנושיים שעלולים להיות הסיבה להופעת האלרגיות ובעיות הנשימה. מהמידע הזה ניתן להסיק 2 מסקנות: המסקנה הראשונה היא שחשוב לשמור על ניקיונו של המזרון והמסקנה השנייה היא שצריך להחליפו בזמן.

ספה נפתחת למיטה זוגית

לבצע רכישה עוד היום

במידה שאין לכם הרבה מקום בחדר תוכלו לרכוש ספה נפתחת שהיא בעצם ספה נוחה שניתן לפתוח למיטה זוגית. ספה נפתחת למיטה זוגית מתאימה לזוגות, מתבגרים וילדים ואם מוסיפים לה ארגז מצעים ניתן למקסם את החיסכון במקום. ספה נפתחת למיטה הפכה להיות פופולארית מאוד במהלך השנים וניתן למצוא אותה בבתים רבים.

אם לא מתחשק לכם לצאת מהבית אך הבנתם שאתם צריכים להחליף את המיטה הקיימת תוכלו לבצע הזמנה מהירה דרך האתר שלנו. האתר מכיל ספות רבות שנפתחות למיטה זוגית. הריפודים, הסגנונות, האפשרות לרכוש ספות בלי משענת או עם משענת, עם כריות גב או בלי כריות גב, עם צדדים שעשויים מחומרים שונים, עם זוויות ישיבה שונות ובגדלים שונים מגדילה את הסיכויים לכך שתמצאו את מבוקשכם. לאחר הרכישה הספה תשלח אל ביתכם ובמידה שתרצו תוכלו לקבל שירותי התקנה.

עוד באתר

מיטות נוער עמינח


מיטות נוער עמינח

מיטה וחצי לנערות


מיטה וחצי לנערות

ספות נוער עמינח


ספות נוער עמינח

ספה מיטה


ספה מיטה

וידר ספות


וידר ספות נוער

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן