אודות לילך רהיטים

הסיפור המשפחתי


משפחת לוי גרה בהרצליה עד 1972, שם נולדו שלושת ילדיהם. בעקבות אלרגיה קשה של האם, החליטו רוזי ואיציק לעבור לגור במקום שיש בו אויר יבש, בדרום. מנחם שמשון ודרור היו בגילאי בית ספר וצבא כשעברה המשפחה מהרצליה לערד. ב 1972 ערד היתה קטנה וסלקטיבית בקבלת תושבים חדשים לעיר .

המשפחה החלה את דרכה העיסקית בחנות קטנה של מוצרי ספורט וצעצועים. עם השנים התרחבו עיסקי המסחר של המשפחה לתחומים נוספים של: צרכי משרד, ביגוד, הלבשה תחתונה, ציוד לתינוקות, מוצרי חשמל ורהיטים.

לילך היא הבת הבכורה של אתי ומנחם. לילך היא נכדתם הראשונה של רוזי ואיציק וגם האחיינית הראשונה של שמשון ודרור. המשפחה צועדת בעסק משפחתי משותף משנת 1975.

רוזי איציק והילדים בשנת 1961

רוזי איציק והילדים בשנת 2016


על מנת לתת מענה למגוון קבוצות האוכלוסיה הרבות בעיר, יודעים “בלילך” לתת פיתרונות מסוגים שונים: רהיטים זולים, רהיטים יוקרתיים, רהיטים לציבור שומרי מסורת וחרדים, רהיטים לצימרים ויחידות דיור, רהיטים לבתים וחדרים גדולים, רהיטים חדשניים וחדישים ורהיטים לזוגות צעירים.

ריחוקה של ערד ממרכז הארץ והצורך של לילך להתמקד כמובילה בתחומה לצרכיהם של תושבי ערד, הביאו אותה להתמקם בשורה הראשונה של חנויות הרהיטים עם שם טוב ולהציע את מגוון הרהיטים במחירים הוגנים וברוב המקרים נמוכים במיוחד ביחס למרכז הארץ.

הבעלים הינם תושבי ערד משנת 1972, קבעו בה את ביתם, גידלו בה את ילדיהם, משפחותיהם ונכדיהם ובהתאם נותנים ללקוחותיהם יחס אישי, ידידותי, חם ומשפחתי. יחד עם זה, בלילך מקפידים על מתן שירות טוב, מהיר, איכותי ומקצועי.

דרור (דוד של לילך) ומשפחתו

מנחם (אבא של לילך) ומשפחתו


שמשון (דוד של לילך) ומשפחתו

ליאור (אח של לילך) ומשפחתו


לילך ומשפחתה