ספה מיטה מתקפלת

ספה מיטה מתקפלת במחיר כדאי ומשתלם

אנו בלילך עושים כל מאמץ על מנת להביא לכם מגוון פריטי ריהוט במחירים משתלמים וכדאיים, המגיעים מבית היוצר של חברות מובילות בתחום. דברים אלו נכונים גם לגבי עולם הספות הנפתחות, אשר בו אנו מציעים בין היתר, ספות נפתחת למיטה, ספה וחצי מתקפלת, ספה שנפתחת למיטה זוגית, ספות נוער של עמינח ושל וידר, ועוד.

למה ספה מיטה מתקפלת?

ספה מיטה מתקפלת מעניקה פתרון מצוין למגוון מצבים, חדרים וצרכים. כך למשל, ספות אלו נפוצות מאוד בחדרים של בני נוער, שכן הן תופסות שתי ציפורים בבת האחת: הן גם מאפשרות לארח בנוחות ובכיף חברים שבאים לבקר, ואילו בשעות הלילה הן נפתחות לכדי מיטה. מכיוון שבדרך כלל חדרי נוער (וגם ילדים) אינם נוטים להיות גדולים מדי, הרי ששני הפתרונות במוצר אחד מהווים חיסכון חשוב במקום, המאפשר ליהנות ממרחב נעים ופנוי יותר למגוון פעילויות. מעבר לכך, יתרונות אלו של ספה מיטה מתקפלת נכונים לגבי חללים ומצבים נוספים, למשל עבור אנשים שאוהבים לארח וצריכים מענה יעיל ולא דומיננטי וגדול מדי עבור הממ”ד, חדרי ילדים, חדרי אורחים ולעיתים אפילו לסלון. הדבר נכון למעשה לגבי כל מבנה שהשטח שלו קטן יחסית, בין אם דירות אורבאניות קטנות מימדים, קליניקות, מבנים העומדים בחצר ומשמשים כפתרונות דיור לבני המשפחה ואורחים, ועוד.

מגוון רחב של פריטי איכות

כאמור, אצלנו ניתן למצוא קשת רחבה של פריטים מעולם המיטות המתקפלות, לרבות ספה וחצי מתקפלת וספה הנפתחת למיטה זוגית. כך למשל, בימים אלו ניתן להזמין מאיתנו ספת ספר פרפר קליק קלאק לילך וידר במחיר משתלם, הכולל גם מתנה לבחירה המגיעה עם השליח לביתכם. מדובר בספת נוער/מיטת אירוח שנפתחת למיטה זוגית, המצטיינת בפתיחה קלה ומגיעה עם מנגנון של 3 מצבים לשכיבה עד ישיבה. ספה מיטה זו של המותג המוביל וידר מגיעה עם חמש שנות אחריות על מערכת הקפיצים של המזרון האורטופדי. עוד דוגמא מצוינת היא מיטה ספה איזי גו דקל המגיעה גם היא עם מתנה לבחירה. זוהי מיטה/ספת נוער בעלת פתיחה קלה לשתי מיטות באותו הגובה, שהינן צמודות או מורחקות זו מזו, והיא כוללת גם ארגז מצעים וזוג כריות. מדובר ספה איכותית ביותר עם תפירת קווילט מיוחדת להצמדת המצע ושמירה על יציבותו לאורך זמן.

אלו היו כמובן רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות של ספה מיטה מתקפלת, המוצעות לקנייה והזמנה דרך האתר שלנו. המעוניינים בפרטים נוספים ובקבלת הכוונה מקצועית מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1-700-700-247.

 

השארת תגובה