מיטות נוער במבצע

מיטות נוער במחיר מנצח | המותגים המובילים | משלוחים לכל הארץ

מה אומרים עלינו:

לקוחות מספרים
לקוחות מספרים 1.2

מיטות נוער במבצע

מיטה היא רהיט מרכזי וחשוב שחייב להיות נוח, לתמוך בגב ולהיבחר בהתאם למידות הנחוצות. במקרה של בני נוער עולה חשיבות השינה משום שבגילאים 12-18 הגוף מתפתח וחלים בו שינויים הורמונליים וצמיחה לגובה. שינויים אלו דורשים שינה טובה משום שבמהלך השינה ישנה הפרשה של הורמון הגדילה שמשפיע רבות על תהליכי הגדילה והצמיחה. צעירים שאינם ישנים מספיק עלולים לפגוע בתהליך הצמיחה של גופם.

מיטות נוער במבצע – לתת לצעירים את התנאים הבסיסיים לשינה טובה

מחסור בשינה והשלכותיו על הגוף והנפש

חוסר שינה פוגע גם ביכולת הריכוז של המתבגרים ובמצב הרוח שלהם, המחסור עלול להוביל גם לדיכאון. כתוצאה מחוסר השינה עלולים בני הנוער לסבול מבעיות רגשיות ולהתקשות בלימודים וביצירת קשרים חברתיים עם הסביבה.מיטות נוער במבצע

כמו כן, משפיעה השינה על היכולות הגופניות של הצעירים משום שלפי מחקרים שבוצעו בנושא התגלה כי הורמון הגדילה שמופרש בשינה מעורר את תהליכי בניית השרירים ושיקומם ואת תהליך בניית העצם כך שהוא עוזר לגוף להתאושש ממאמץ. אם לא די בזאת, השינה חיונית לתהליכי למידה של מיומנויות חדשות.

לכו למיטה! כבר 11 בלילה! – הורים יקרים, אין צורך, יש דרך אחרת לגרום להם ללכת לישון

חשוב להיות מודעים לחשיבותה של השינה ולמנוע מצב שהצעירים יסבלו ממסור בה. למרות שנראה לכם שאינכם יכולים להשפיע על שנתם של הצעירים יש לכם דרכים לסייע להם לשפר את איכות השינה.מיטות נוער במבצע

נכון, גיל ההתבגרות הוא גיל מבוגר מדי בשביל לשלוח את המתבגרים למיטה, הם כבר לא ילדים ויש להם יותר עצמאות אך אם תרכשו להם מיטת נוער איכותית ייתכן מאוד שתמצאו אותם במיטה בשעות מוקדמות יותר מהשעות בה נהגו להירדם לפני כן.

מיטות נוער עם תמיכה לגב ובגודל הנכון יסייעו לצעירים לישון טוב. לידיעה – מומלץ עבור בני הנוער לישון בין 9-10 שעות בלילה ומה טוב יותר מלישון במיטה מפנקת ולבלות בה את השעות הללו?

לחסוך כסף בלי להתפשר על המיטה – מיטת נוער במבצע משתלם!

אנו שמחים לספר לכם שהיום ניתן למצוא אצלנו מגוון מיטות נוער במחירים משתלמים ביותר כך שבין היתר תוכלו לרכוש מאתנו מיטות נוער במבצע.

מיטות הנוער שלנו מגיעות במגוון עיצובים וצבעים והחשוב ביותר – הן מכילות מערכת קפיצים אורתופדיים ששומרים על בריאות השלד. באתר שלנו תוכלו למצוא מיטות נוער במבצע שחוסך לכם מאות שקלים ולבצע את הרכישה ישירות מהאתר. לאחר הרכישה הנוחה מהאתר המאובטח שלנו נוכל לשלוח לכם את המיטה עד הבית ואף להרכיב לכם אותה ולאפשר לילדיכם ליהנות משינה טובה במהירות.

עוד באתר

יש לכם שאלות ? השאירו פרטים או התקשרו 1-700-700-247

  *שם

  *שם משפחה

  *מייל

  טלפון

  הודעה

  חפשו אותנו גם ברשתות החברתיות