מיטה וחצי חשמלית

מיטה וחצי חשמלית במחיר מנצח | המותגים המובילים | משלוחים לכל הארץ

מה אומרים עלינו :

לקוחות מספרים
לקוחות מספרים 1.2

מיטה וחצי חשמלית – בדיוק בגובה שנוח לכם

רוב המיטות שגודלן מיטה וחצי מיועדות לצעירים שאינם זקוקים למיטה זוגית ועוד מתגוררים בביתם של ההורים כך שחדר השינה שלהם מוגבל מבחמיטה וחצי חשמליתינת מקום. אם אתם הורים לצעירים ומעוניינים לרכוש להם מיטה וחצי תוכלו למצוא מבחר נרחב של אפשרויות, ייתכן שהמבחר יבלבל אתכם אך תתעודדו – זה קורה לכולם, בעידן השפע קשה מאוד שלא להתבלבל.

סביר להניח שאתם רוצים לאפשר לילדכם ליהנות משינה רציפה וטובה. שינה איכותית תסייע להתפתחותם הגופנית, בריאותם, מצב רוחם ויכולת הריכוז שלהם.  כדי להגדיל את הסיכויים ליצירת שינה טובה יהיה עליכם לבחור במיטה ארגונומית שתתמוך בגב ובצוואר ותתאים את עצמה למבנה גופם. אם תרצו לפנק את ילדכם באמת תוכלו לרכוש להם מיטה וחצי חשמלית שהיא בעצם מיטה מתכווננת.

מיטה וחצי שמגיבה בלחיצת כפתור

הייחוד של המיטה החשמלית הוא שאפשר לשנות את הצורה שלה בקלות. אם תרכשו מיטה וחצי חשמלית לחדר השינה של ילדכם הם יוכלו לצפות בטלוויזיה בנוחות, להרים את הרגליים בסוף יום מתיש ולהירגע לקראת מבחן מלחיץ או לצור תמיכה באזורים מסוימים. מי יודע – אולי אפילו תעודדו את הילדים לקרוא קצת משום שהמשענת המוגבהת תהיה כל כך נוחה עד שהם לא יוכלו להישאר אדישים לאותו הספר שיושב בספרייה כבר שנתיים.

לא רק מיטה וחצי – מיטות חשמליות בגדלים נוספים

מיטה וחצי בהפעלת כפתור היא איננה האופציה היחידה וכמובן שניתן לרכוש גם מיטות חשמליות זוגיות או מיטות יחיד חשמליות. המיטות החשמליות מתאימות לכולם – מילדים עד בני נוער, וממבוגרים ועד קשישים כאשר המשותף לכולם הוא הרצון לישון טוב ולקום רעננים ליום חדש. כשמדובר על זוגות יכולה המיטה החשמלית לתרום לשלווה בבית משום שאף צד אינו תלוי בצד האחר – בעוד המשענת של צד המיטה הימני למשל מורם, יכול הצד השמאלי להרים את רגליו בהנאה.

שינה טובה היא הבסיס לחיים מלאים ומוצלחים

שינה טובה ורצופה משפיעה בצורה חד משמעית על איכות החיים – שינה טובה חיונית לבריאות והתפתחות הגוף, משפיעה רבות על מצב הרוח וגורמת לנו להיות אנרגטיים, מרוכזים, יעילים וחברותיים.
שינה טובה היא צורך פיזיולוגי בסיסי וניתן לראות שגם האדון (הפסיכולוג) מאסלו מיקם את הצרכים הללו בבסיס הפירמידה. בסיס חזק ויציב יאפשר הגעה לשלבים הבאים עד למימוש העצמי שהוא פסגת הפירמידה.

אנו בחברת לילך רהיטים מכירים בחשיבותה של שינה טובה ומתוקה ומזמינים אתכם לצור קשר ולקבל הסבר ומענה על כל שאלה. נשמח לעמוד לשירותכם ולתרום לבריאותכם הפיזית והנפשית עם מיטות איכותיות ומרגיעות.

עוד באתר

יש לכם שאלות ? השאירו פרטים או התקשרו 1-700-700-247

  *שם

  *שם משפחה

  *מייל

  טלפון

  הודעה

  חפשו אותנו גם ברשתות החברתיות