1-700-700-247 - טלפון בחנות בשעות 08:30-20:00 הובלה והרכבה בכל הארץ

מיטות וחצי, ספות אירוח ומיטות וידר במחיר מנצח | משלוחים לכל הארץ

וידר – רהיטים שיישארו אתכם למשך שנים

אם אתם מחפשים ריהוט איכותי שילווה אתכם למשך שנים רבות, או לפחות עד מתי שתחפצו בכך, כדאי לכם להכיר ולזכור את חברת וידר, חברה שקיימת משנת 1949 והחלה את דרכה בצעדים קטנים, כעסק משפחתי. עם השנים גדלה והתפתחה החברה, והיום היא מעסיקה עשרות עובדים שמבצעים את מלאכתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה במפעל ענק באזור התעשייה בקרית חיים.

מה תמצאו בחברת וידר?

בחברת וידר אפשר למצוא שלל ספות ומיטות, לרבות מיטות נוער. כל הספות והמיטות מורכבות מחומרים עמידים ומיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת. מעבר לאיכות המוצרים, הריהוט של וידר גם מעוצב ביותר וכל לקוח ולקוחה יכולים לבחור ברהיטים שעונים על הצרכים שלהם. בין היתר מגיעות המיטות במידות שונות, ניתן לרכוש ספות אירוח ולאפשר לחברים ובני משפחה שהגיעו לביקור מרחוק להתארח בבית, וניתן לרכוש מיטות בעלות מנגנון הורדה של הגב והעלאה של הגב כדי לצפות בטלוויזיה או לקרוא בהנאה בלי לאמץ את הגוף. בנוסף, אפשר להוסיף למוצרים שכבות נוחות על מנת לשפר אפילו יותר את רמת הנוחות, ואלו הן רק חלק מהאפשרויות הרבות המוצעות ללקוחות.

וידר – גם אצלנו ב”לילך רהיטים”

היום, מייצאת חברת וידר גם מיטות לארצות הברית, ובין היתר, מוכרת לנו – חברת “לילך רהיטים” ספות ומיטות מגוונות – בהן ניתן לצפות באתר שלנו. כחברה שמקפידה לרכוש רהיטים מחברות מובילות בלבד, אנו שמחים לראות כיצד לקוחותינו נהנים מהרהיטים של חברת וידר – אם מהאיכות שלהם או מהתקופה הממושכת שהם מלווים אותם.

מספר מילים לסיום

בעידן בו ברור עד כמה השינה חשובה לנו, הן מבחינה פיזית, הן מבחינה נפשית, הרי שבחירה במיטה איכותית שמותאמת לצרכים האישיים ומחזיקה מעמד לאורך שנים היא חלק בלתי נפרד ואף מרכזי משמירה על איכות חיים טובה. כמו כן, ידוע לנו כי מנוחה טובה ו”ניקוי” הראש תורמים מאוד לבריאותינו, כך שגם ספה נוחה ומפנקת תורמת לחיינו ומאפשרת לנו לנוח משגרת היום הלחוצה.

אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור בחנות ובאתר או לבחון את האפשרויות הרבות הקיימות באתר ולבצע רכישה בטוחה ישירות מהאתר. לאחר מכן תקבלו את הריהוט עד הבית, לרבות שירות הובלה והרכבה ממרכיב מקצועי.

נשמח לעמוד לשירותכם,
חברת “לילך רהיטים”.

גלילה לראש העמוד