מיטות וחצי עמינח

מיטות וחצי עמינח

מיטות וחצי עמינח– ללכת לישון עם חיוך

לפני שבוע חלפתם ליד מיטתו של ילדכם ופתאום קלטתם – הרגליים שלו כבר מגיעות לסוף המיטה! לאחר שנרגעתם מההתרגשות (בכל זאת המיטה הזו ליוותה אותו מספר שנים טובות) החלטתם להפתיע אותו עם מיטה חדשה. ברגע ההחלטה אמרתם לעצמכם שאם אתם כבר עושים לו הפתעה אז כדאי ללכת בגדול ולקנות לו מיטה וחצי.

מכיוון שאתם הורים עסוקים וכפי שהבחנתם – לזמן יש קצב משלו והילד שלכם גדל במהירות החלטתם לרכוש את המיטה דרך האינטרנט ודי מהר מצאתם אותנו.

לקנות מיטה וחצי של עמינח בלילך רהיטים

כפי שוודאי יצא לכם לראות – האתר שלנו מציע לגולשים מגוון סוגים של מיטות ובין האפשרויות השונות ניתן למצוא גם מיטות וחצי עמינח. אנשים רבים יכולים להודות לחברה הוותיקה והמוצלחת שקיימת מעל ל- 70 שנה שכן היא זו שהמציאה את הביטוי: "מיטה וחצי" והפכה את המיטות הללו – שמתאימות גם לבני נוער וגם למבוגרים לכל כך פופולאריות.

מיטות מחושבות –עמינח חושבים על כל הפרטים

 כל אותן מיטות וחצי עמינח שאנו משווקים בלילך רהיטים מיוצרות במפעל בניר צבי. באותו מפעל מיוצרים כל המוצרים שנחוצים לחדר השינה, ביניהם: ספות, מזרונים, מיטות וחצי, כריות ואביזרים נוספים.

המיטות של עמינח מגיעות במידות: 100, 120 ו- 140, לרוב יהיה אורכן 2 מטרים כך שכל אחד יכול למצוא את הגודל שיגרום לו להרגיש בנוח ויסייע לו לישון טוב.

מיטות וחצי עמינח גם כוללות ארגז מצעים מחוזק שצבעו לבן מפנים. הארגז כולל מנגנון הרמה עם בוכנות ומגן כדי שהשימוש לא ילכלך את המצעים שמאוחסנים בו. כדי לסייע עוד יותר בשמירה על הניקיון דאגה עמינח לייצר את הארגזים עם רגליים כך שאפשר לנקות את האזור שמתחת למיטה ללא קושי.

ניתן למצוא את המיטות עם רגלי עץ או עם רגלי מתכת ובשפע בדים וצבעים. הבדים של עמינח עוברים ביקורת איכות קפדנית. כמו כן, ניתן לבחור מיטות נוער עמינח שכוללות ראש מתרומם חשמלי או הידראולי או מיטות ללא ראש.

אם תתבוננו במפרטים של המיטות תוכלו לראות שעובדי עמינח חושבים על כל הפרטים ולא מפספסים אף תפר או הגנות שיש לשים במקומות רגישים. ההקפדה על הפרטים מסייעת למיטות להאריך שנים אך חברת עמינח אינה מסתפקת בזאת ומעניקה ללקוחותיה אחריות של 4 שנים ומעלה על מערכת הקפיצים.

לילך רהיטים ועמינח–פשוט שילוב מוצלח

מוצרים דומים - מיטות וחצי וידר

השארת תגובה