1-700-700-247 - טלפון בחנות בשעות 08:30-20:00 הובלה והרכבה בכל הארץ

ויטרינות במחיר מנצח | המותגים המובילים | משלוחים לכל הארץ

 

ארונות ויטרינה

ויטרינה היא בהגדרתה ארון עם דלת שעשויה מזכוכית, על גבי המדפים של הארון מוצגים חפצי נוי שונים. במילים אחרות: המטרה של הצבת ארונות ויטרינה בבית היא לעצב את מראה החלל ולהדגיש למשל צלחות מרשימות, בקבוקי יין, שעונים, ספרים או חפצים אחרים בהם בני הבית מתגאים.

ארונות הויטרינה חוזרים לאופנה – ובגדול!

אם לפני מספר שנים היו הויטרינות הרבה פחות מבוקשות ורוב האנשים שהיו מעוניינים לרכוש ארון חדש לא היו בוחרים בארון ויטרינה, משום שאלו נחשבו לארונות מיושנים שיצאו מהאופנה, הרי שהיום חזרו הארונות לאופנה ואנשים רבים נהנים לקשט ולעצב את ביתם באמצעותם. אך קישוט ועיצוב אינן המטרות היחידות של הויטרינות, וניתן גם לאחסן בהן חפצים שונים שלא לצורך תצוגה.
ארונות הויטרינה נחשבים בימינו לארונות קלאסיים והמבחר הנרחב שניתן למצוא בשוק מאפשר לכל אחד למצוא את הארון שמתאים לטעמו האישי.

מגוון סוגים של ויטרינות

היום למצוא ויטרינות בסגנון חדיש ומודרני או עתיק וקלאסי, ויטרינות שעומדות על הרצפה או תלויות על הקיר, ויטרינות המשולבות עם דלתות, כך שחלק מהן סגור וויטרינות שדלתותיהן עשויות מזכוכית בלבד-אפשרי בהחלט.
כמו כן, ניתן למצוא ארונות נמוכים וגבוהים, ארונות בעלות עומקים מגוונים, ארונות עם מדפים שעשויים מעץ או זכוכית, ארונות שדלתותיהן עשויות מזכוכית עם מסגרת עץ או ארונות זכוכית בלבד, ויטרינות שמיועדות למטבח, לסלון או לחדרים אחרים, ואף ויטרינות שמיועדות לחפצי נוי, מיניאטורות או ספרים. אם לא די בכך, ניתן למצוא ויטרינות בשלל צבעים. בויטרינות המכילות שני חלקים יהיה לרוב החלק העליון מחופה בזכוכית, בעוד בחלק התחתון יהיו דלתות או מגרות אטומות, בחלק זה אפשר לאחסן פריטים שלא מעוניינים להציג, כמו למשל: צעצועים, סדינים, ספרים שלא מעוניינים להראות, מוצרי חשמל קטנים או פריטים אחרים.

ויטרינה במטבח

המטבח כבר מזמן איננו חלל פרקטי בלבד, ועם השנים הפכה השקעה בעיצוב המטבח לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. כתוצאה מהשינוי שחל בנושא זה, החלו מעצבי הבתים להוסיף למטבח ביתם גם ויטרינות ולמלא את הויטרינה בפריטי נוי. גם ויטרינות למטבח יכולות לשמש כפתרון אחסון. על ידי שילוב ויטרינה המכילה מקום לאחסון ומקום להצגת פריטי נוי ניתן ליהנות מרהיט שגם מוסיף מראה חינני לחלל וגם הופך את המטבח לפרקטי.

ויטרינה במשרד

בין אם מדובר על המשרד הביתי או על משרד מחוץ לבית, ויטרינות יכולות לשמש כמקום אחסון יעיל אשר מסייע בארגון המשרד, ובנוסף, להוסיף למשרד מראה מעוצב ובעל אופי ייחודי.
ויטרינות יכולות להתאים גם לחדרי המתנה בקליניקה, בחללים אלו ניתן לאחסן בויטרינות מסמכים ופריטים הנחוצים למשרד וגם מתנות שמתקבלות משותפים או לקוחות, מתנות אלו תורמות לאווירה במקום ולרושם הנוצר על כל הלקוחות. אפשר להציג בויטרינות הנמצאות במשרדים או חללי המתנה גם תמונות מחייו הפרטיים של בעל המשרד ולהפוך את האווירה לאישית וחמימה יותר. במידה שמדובר על אגודות ספורט למשל, יוכל ארון הויטרינה לשמש לצורך הצגת תעודות הצטיינות וגביעים ולסייע ביצירת רושם חיובי.

לילך רהיטים – כיף לעצב את הבית עם ויטרינות

אצלנו – בחברת “לילך רהיטים” תוכלו למצוא מגוון נרחב של ויטרינות שעשויות מחומרים איכותיים ועמידים, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם ייעוץ, כך שתוכלו לבחור בויטרינה שעונה על הצרכים שלכם ומעוצבת באופן שמשתלב עם החלל בו היא תוצב.

אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות ובאתר שלנו ולהציץ במבחר הויטרינות המוצגות באתר שלנו, בו תוכלו לבצע את הרכישה און ליין באופן בטוח קל וידידותי. לאחר מכן, ההזמנה תגיע עד אליכם ותקבלו שירות הובלה והרכבה ממרכיב מקצועי ומיומן.

גלילה לראש העמוד