מיטה משולשת

מיטות משולשות במחיר מנצח | המותגים המובילים | משלוחים לכל הארץ

מיטה משולשת של המותגים הגדולים במחירים הקטנים! אחריות מלאה, שירות אדיב, משלוחים לכל הארץ והזמנה פשוטה וקלה דרך האתר.
מיטה נפתחת לשלוש קונים רק בלילך רהיטים.

המיטות המשולשות שלנו

מה אומרים עלינו :
לקוחות מספרים
לקוחות מספרים 1.2

מיטה משולשת – פתרון נפלא למשפחה עם ילדים

אם את מגדלים ילדים ואין לכם מספיק חדרי שינה בבית תוכלו לפתור את הבעיה באמצעות רכישת מיטה משולשת ומרווחת שנפתחת ל-3 מיטות נפרדות. שלושת המיטות יתאימו לילדכם ויאפשרו להם לישון טוב בלילות ולקום בבוקר עם מצב רוח חיובי והרבה מרץ לקראת ההליכה לגן או לבית הספר.

המיטות שאנו מציעים בלילך רהיטים צורכות מקום של מיטה אחת כך שבמהלך היום תוכלו להשתמש בחלל כאוות נפשכם ולעת ערב תוכלו לפתוח את המיטות בקלות.

פרטים חיוניים בנוגע למיטות המשולשות

בחלק מהמיטות המשולשות שלנו ניתן להתקין מעקה שתורם לבטיחות, במקרה שהילדים קטנים מיטה נפתחת ל 3המעקה יכול לסייע מאוד. לרוב יגיעו שלושת המיטות בשלושה גבהים שונים (לפעמים אפשר לשנות את הגבהים של המזרונים) ובגודל של 80/90 כאשר המזרונים יהיו נשלפים – דבר שיקל על פתיחתן, יחסוך מאמץ פיזי וזמן ולא יפריע לילד שהלך לישון מוקדם מאחיו. כמו כן, ניתן להוסיף לחלק מהמיטות ארגז מצעים איכותי שיחסוך מקום נוסף.

החומרים האיכותיים והעמידים מהם בנויות המיטות המשולשות שלנו

תוכלו לרכוש אצלנו מיטה משולשת שעשויה ממתכת או מעץ MDF שהוא עץ תעשייתי איכותי. מעץ זה מיוצרים מגוון רהיטים. בין יתרונותיו של העץ ניתן לציין את דחיסותו ואת שטח הפנים החלק שלו. כמו כן, העץ לא משנה את צורתו. נוסף על שני החומרים שהוזכרו ניתן לרכוש אצלנו מיטה נפתחת לשלוש שעשויה מעץ סנדביץ (שמוכר גם בשם: עץ לבוד.) הסנביץ במיטות שלנו מצופה בדרך כלל בפורמייקה.

לבחור את המיטה המשולשת יחד עם הילדים ובזמן הפנוי מול המחשב הביתי

סביר להניח שלילדים שלכם יש העדפות שונות. באמצעות האתר שלנו שמאפשר רכישה נוחה מהבית תוכלו לשבת יחד, לצפות באפשרויות הרבות, להסתכל על התמונות ועל הפירוט שרשום על כל מיטה ולבחור את המיטה המתאימה בזמנכם הפנוי ובשקט, בלי להתרוצץ בחנויות ובלי לאבד זמן יקר.

המבחר הנרחב שכולל: חומרים, צבעים ועיצובים יאפשר לכם למצוא את המיטה המתאימה. לאחר שתבחרו את המיטה תוכלו להזמין אותה מהאתר המאובטח ולקבל את המשלוח במהירות. כמו כן, תוכלו להזמין את שירותי ההרכבה שאנו מציעים.

ל – מבצע מיטה משולשת אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הדואר האלקטרוני או לחילופין – פשוט לצלצל ולקבל מענה מהיר מהיועצים המקצועיים שלנו. או להזמין מייד באתר אנו זמינים עבורכם ונשמח לענות על בקשות מיוחדות או שאלות.

מיטה משולשת
עוד באתר

יש לכם שאלות? השאירו פרטים או התקשרו 1-700-700-247

  *שם

  *שם משפחה

  *מייל

  טלפון

  הודעה

  חפשו אותנו גם ברשתות החברתיות