מייל: lilachrahitim@gmail.com
1-700-700-247 - טלפון בחנות בשעות 08:30-20:00 הובלה והרכבה בכל הארץ

וידר מיטות נוער

מיטות הנוער וספות האירוח של וידר במחיר מנצח | משלוחים לכל הארץ

 

וידר מיטות נוער

מגוון מיטות הנוער של וידר

מה אומרים עלינו:

מתישהו  הילדים מתחילים להרגיש שהמיטה שלהם כבר לא ממש מתאימה ושנהיה להם מעט צפוף או משעמם. בשלב זה מתחילים גם חבריהם להרגיש את אותו הדבר והורים רבים רוכשים להם מיטות נוער נוחות ומרווחות שמאפשרות להם לישון בצורה טובה יותר.

 מיטות נוער איכותיות יוכלו לשמש את הצעירים לאורך כל תקופת גיל ההתבגרות במהלכה חלים שינויים רבים ביניהם: צמיחה רבה לגובה, שינויים בריאות ובמערכת הלב ועלייה במשקל.

בין מיטות הנוער הרבות שמציפות את השוק ומבלבלות הורים וצעירים רבים תוכלו למצוא את המותג מיטות נוער וידר שמשווק על ידינו. מדובר על חברה מובילה שמשווקת ספות, מיטות ומזרונים ברמה גבוהה.

מיטות נוער מבית וידר בהתאמה אישית– לבחור בדיוק את המיטה שמתאימה לכם!

מיטות הנוער של המותג המוצלח וידר מיטות נוער קיימות במגוון גדלים כך שאפשר להזמין מיטה ברוחבים 140,120,100,90,80 ובאורכים 200,190 ו-210.

המיטות של מותג וידר מיוצרות בארץ עם מיכון חדיש ואיכותי – העץ הצבוע עובר טיפול רב שכבתי, הריפודים נבחרים בקפדנות, המתכת עוברת צביעה בתנור וארגזי המצעים שמגיעים עם מרבית המיטות בנויים מבפנים כדי לשמור על הבטיחות.מיטות נוער וידר

הורים רבים רוכשים לילדיהם המתבגרים מיטות נוער נפתחות. האפשרות לרכוש מיטת נוער נפתחת תורמת רבות למצב החברתי של הצעירים ומאפשרת להם להזמין חברים ולישון בצורה מרווחת. בין המיטות השונות ניתן לרכוש למשל מיטת נוער שנפתחת לשתי מיטות בגובה זהה, את המיטות ניתן לקרב או להרחיק זו מזו.

רוצים לישון טוב בקרוב ובלי לצאת מהבית? אצלנו הכל אפשרי!

כדי להנעים ללקוחותינו את תהליך הרכישה הקמנו חנות מקוונת ומאובטחת שמאפשרת לכל לקוח לבחור את מיטת הנוער שמתאימה לילדו. בצורה זו ניתן לרכוש את המיטה בלי לצאת מהבית ולחסוך הרבה זמן על נסיעות והתארגנות.

האתר המפורט והנגיש שלנו מאפשר לכם לקבל תמונה מלאה על כל מיטה ומיטה ולבצע בחירות נוספות כמו: לבחור בד אמצעי, צבע לצדדים של המיטה, לשנות את האורך שלה ואפשרויות נוספות. לאחר הרכישה תשלח המיטה אל ביתכם תוך 16 ימי עסקים (אלא אם כן מסומן על המוצר מידע שונה) יחד עם צוות הרכבה. כל רכישת מיטת נוער מגיעה עם 5 שנות אחריות כאשר האחריות חלה על מערכת הקפיצים של המזרון.

אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים שישנים טוב וקמים עם מצב רוח חיובי. תוכלו ליצור קשר בטלפון או דרך המייל או להזמין דרך האתר.

מיטות נוער נוספות

גלילה לראש העמוד
test
Call Now Button