1-700-700-247 - טלפון בחנות בשעות 08:30-20:00 הובלה והרכבה בכל הארץ

ארונות כניסה ונעליים במחיר מנצח | המותגים המובילים | משלוחים לכל הארץ

מה אומרים עלינו:

הרושם הראשוני שמתקבל אצלינו כשאנחנו נכנסים לאיזשהו בית מושפע מהרבה דברים שאפילו לא חשבנו עליהם כמו למשל הריח שעלה באפינו לפני דלת הכניסה וגם אחרי שניכנסנו הביתה.
גם הדברים שנראה מייד כשניכנס כמו כלי מטבח, נעליים, חלקי לבוש, צעצועים, רהיטים, צורות, צבעים, גובה תקרה ועוד ישפיעו על התפיסה שלנו לגבי הבית שזה הרגע ניכנסנו אליו.

כאן המקום לתאר ולספר על ארונות כניסה שהם בעצם רהיטים המשמשים לאחסון, לתליות מעילים וכובעים, לזוגות נעליים בודדות, להנחת צרור מפתחות למראת פנים או גוף ולכל מה שיעזור לנו לייפות את הכניסה לבית ויחד עם זה יתן לנו פונקציות שיעזרו לסדר הכללי ולמניעת “בלאגן”.
החומרים מהם מייצרים ארונות כניסה הם אלה המשמשים לייצור רהיטים וארונות: שבבית מצופה מלמין, מ.ד.פ מצופה מלמין וסנדביץ מצופה פורמייקה.
מיבחר המידות והצבעים רחב וכמובן שנתאים אותו למקום שיש לנו ולסגנון הצבעים שמאפיינים אותנו ואת ביתנו.

אנחנו מזמינים אותכם ליבחור מבין המגוון שלנו את ארון הכניסה המתאים לכם ואנחנו נישלח אותו אליכם עם מרכיב הביתה

כולנו נותנים כבוד לנעליים שלנו

כך או אחרת, כל יום, כמעט כל היום (מלבד שעות השינה במיטה) אנחנו מכסים את הרגליים במין אביזר מוזר שמיוצר כבר מאות שנים ודואג לרגליים שלנו שלא יתקררו יותר מידי כשמזג האויר קר, שלא ישרפו ממרצפות חמות מהשמש כשמזג האוויר חם, ועוד כל מיני הגנות על חלקי הגוף שאנחנו עומדים עליהם הרבה מאוד שעות כל חיינו.

לרגליים – כבוד !

מה לנעליים? אם לא כבוד אז לפחות ארון נעליים שיאחסן חלק מזוגות הנעליים שלנו.
הוא יכול להיות צר וגבוה, הוא יכול להיות נמוך ורחב, בחלק מארונות הנעליים הזוגות יושכבו, בחלק אחר הם יעמדו באלכסון ובסוג נוסף יהיו במספר שורות אחד ליד השני.

העיקר שהנעליים שלנו יהיו במקום מסויים שנדע איפה ושיעזור לנו לעשות סדר בבית.
אצל לא מעט משפחות יש ארון נעליים בכל חדר או לפחות אזור מסויים למטרה הזו, כך שכל אחד מבני הבית יידע את מקומם וכך תורם לסדר הכללי בבית

חומרים

ארונות נעליים מייצרים מאותם החומרים המשמשים לארונות ורהיטים: שבבית מצופה מלמין, מ.ד.פ מצופה מלמין וסנדביץ מצופה פורמייקה.

מידות וצבעים

בדרך כלל כל יצרן מאמץ לו מס’ מידות וקבוצות צבעים המשמשים אותו לגיוון.
אתם מוזמנים לבחור באתר שלנו “לילך רהיטים” את ארון הנעליים שאהבתם ולקבל אותו לביתכם עם שליח

ארונות כניסה ונעליים

ארונות כניסה ונעליים באים לפתור לנו בעיות איחסון כללית בבית וגם להקל עלינו מבחינת סדר.
נוח לנו מאוד לבוא לרהיט מסויים ולמצוא בו בדיוק מה שאנחנו מחפשים מבלי לחשוב “איפה שמנו את זה?”
בחירת הצבע: בדרך כלל נבחר צבע בהיר או משתלב על מנת שהארון לא יעשה “רעש” יותר מדי בחלל בו הוא נמצא, או הפוך מזה, נבחר בצבע מרהיב על מנת שיוסיף אופי לאזור הכניסה או לפינה לה הוא שייך.
לצורך סדר ואיחסון עדיף לנו כמה שיותר גדול, אבל, בדרך כלל בארונות הכניסה והנעליים אנחנו מוגבלים למידות רוחב ועומק מסויימים שיגבילו אותנו בבחירה.
אתם מוזמנים להתרשם מהמבחר שלנו לבחור לכם רהיט מעניין.

גלילה לראש העמוד